Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Skaštice

hledej
Návštěv :
Celkem : 2089
Týden : 2
Dnes : 0
podrobnosti

 OBRÁZEK : sl.jpg

Knihovna poskytuje tyto služby:

                    Všechny tyto služby poskytuje knihovna zdarma!

Registrovaní i neregistrovaní uživatelé se řídí platným Knihovním řádem, který je vyvěšen v knihovně!

OBRÁZEK : dum_a_z.jpg

 Dům & zahrada je měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům.      Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní.

 

OBRÁZEK : pek_bydl.jpg  Měsíčník o bydlení a životním stylu. Zabývá se odbornými tématy z oboru   bytové kultury a stavebnictví. Součástí časopisu jsou také praktické a inspirativní rady pro úpravu bytu a domu (včetně nápaditých dekorací), tipy a doporučení pro péči o zahradu a aktuálně jsou zařazovány texty o financování a ekonomické stránce současného bydlení. Časopis je tištěn na křídovém papíře.

Pravidla bezpečného internetu pro děti ...

Internet je skvělé místo pro poznávání, nalézání nových přátel, chatování s lidmi z celého světa, a také skvělé zábavy. Přesto buďte opatrní – dost riskujete, pokud nedodržíte některá prostá pravidla… Mezi základní pravidla bezpečného internetu patří:

1. Neuváděj nikde své osobní údaje (jméno, adresu). Je to jako dávat někomu klíče od bytu!

2. Osobní heslo chrání tvé soukromí, drž ho proto v tajnosti a nikomu ho nesděluj – dokonce ani svému nejlepšímu příteli nebo někomu, kdo se tváří úředně.

3. Nacházet kamarády on-line je bezva, ale řekni raději rodičům, s kým ses skamarádil a kdo jsou tví noví přátelé.

4. Pokud se chceš setkat s někým, koho jsi poznal na internetu, požádej rodiče o svolení a nechoď na schůzku bez doprovodu dospělého.

5. Je spousta prima věcí na Netu, ale je tam také mnoho špatného! Proto vždy řekni rodičům nebo učiteli, pokud uvidíš něco, po čem se cítíš trapně.

6.Chatování může být zábavné, ale nemusíš v diskusní místnosti trčet, pokud se tam cítíš trapně nebo ohroženě. Pamatuj, ty tomu velíš!

www.rpv.cz


OBRÁZEK : 5.jpg Vybraná regionální literatura z katalogu knihovny ve Skašticích


K nahlédnutí: